Міжрайонна науково-практична конференція «Новітні хірургічні напрямки в сучасній медицині»

2020-09-29 Просмотров: 322

6.02.2020р. була проведена на базі Баришевської Центральної районної лікарні міжрайонна науково-практична конференція «Новітні хірургічні напрямки в сучасній медицині» для спеціалістів Баришівської ЦРЛ, Броварської ЦРЛ, Бориспільскої ЦРЛ, Яготинської ЦРЛ, Згурівської ЦРЛ, Березанської міської лікарні за фахом хірургія.

Адміністрація Баришівського району та лікарні на чолі з Гуменіком В.А. та Буняк Г.М. спільними зусиллями створюють умови для якісного лікування хворих, поєднуючи сучасні технічні можливості та досвід спеціалістів у різних галузях.

Молоді та амбітні керівники лікарні докладають зусиль для покращення умов надання медичної допомоги, використовуючи отриманий міжнародний досвід.

Залучення адміністрацією лікарні викладачів до проведення конференції це один із варіантів безперервного медичного навчання.

Доповідачами конференції виступили представники НМАПО імені П.Л. Шупика професор кафедри хірургії та проктології Кебкало А.Б з темою (Проблемні питання та перспективи розвитку хірургічної служби Київської області) і асистент кафедри Рейті А.О (Сучасні підходи до лікування ожиріння та цукрового діабету) та НМУ імені О.О. Богомольця професор кафедри хірургії №2 Теплий В.В. з темою (Корекція косметичних дефектів), доцент Сидоренко Р.О. (Малоінвазивні технології в лікуванні захворювань органів черевної порожнини) і аспірант кафедри Корольова Х.О. (Малоінвазивні технології в лікуванні захворювання вен).

Адміністрації Баришевської Центральної районної лікарні бажаю так тримати та не збавляти набраних обертів!photo_library Последние фото
Новое видео
Отзывы
Форма входа
Логин:
Пароль: